Akaatsiapuust EGG Mate küljelauad

Tootekood: 121127
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1- 3 päeva
Hind:
Al. 120,00 €

Parameetrid


* Akaatsiapuust EGG Mate küljelauad

Kogus: - +

Big Green Eggi akaatsiapuidust küljelauad (EGG Mate) on hea täiendus sinu Big Green Eggile. Need käepärased abipinnad koostisaine ja töövahendite jaoks on tehtud säästvalt kasvatatud akaatsiapuust. Seda kauni mustriga tugevat puitu kasutatakse peamiselt kalli mööbli valmistamiseks. Laudu on lihtne lahti ja kokku lapata. Pealegi on need kuumakindlad. Uskumatu!

Big Green Eggi akaatsiapuust küljelaudadega on kaasas ka kronsteinid. Ühendused on tugevad ja peavad vastu ka puidu paisumisele või kokkutõmbumisele. Õhuke õlikiht kaitseb akaatsiapuitu ultraviolettkiirguse eest ja säilitab selle loomuliku tooni (mis sobib kokku sinu teiste akaatsiapuidust Big Green Eggi tarvikutega). Voldi EGG Mate lihtsalt lahti!

44 cm x 28 cm, S M L XL jaoks

Kokku sobivad tooted

Big Green Egg Large on tootepere kõige populaarsem EGG. Selle avaral küpsetuspinnal on võimalik küpsetada kõiki sinu, su pere ja sõprade lemmikroogi. Suures EGGis on piisavalt ruumi, et pakkuda korraga süüa vähemalt kaheksale inimesele ja lisaks saad kõike samaaegselt küpsetada. Tänu ruumikusele saad suure EGGi abiga mugavalt kasvõi kolmekäigulist menüüd valmistada. Paigalda Large meie akaatsiapuust laua sisse või sobita oma välikööki. Võid tõsta selle ratastega alusele (EGG Nest), mille tugeva käepideme (Nest Handler) abil saad oma grilli lihtsalt ja ohutult teise kohta viia.

Tootekood: 117632 ,   Tarneaeg: 1- 3 päeva ,   Akaatsiapuust EGG Mate küljelauad:
1680,00 €