IntEGGreeritud alus käepidemega XL

Tootekood: 121158
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1- 5 tööpäeva
Hind:
380,00 €
Kogus: - +

VideoTäpselt nii, Big Green Eggis teeme me alati kaks asja korraga! IntEGGreeritud pesa + kandur (IntEGGrated Nest+Handler) ühendab kaks suurepärast asja fantastiliseks tervikuks. Tugev stabiilne alus koos hädavajaliku käepidemega võimaldav sinu EGGi ohutult liigutada – seda tänu suurtele tugevatele ratastele. Pesa ja transport – kaks ühes ja lisaks veel stiilse disainiga.

See, et ühes jõulises tootes on ühendatud ilu ja mõistus, näitab kohe, et intEGGreeritud pesa + kandur on tüüpiline Big Green Eggi leiutis. Pesa on valmistatud värvitud terasest ja sel on tugev käepide, millega saab veeretada EGGi just sinna, kuhu vaja: tuule käest ära, varjualusesse või ajutiselt garaaži. Konarlik ja ebatasane pinnas? Nelja ratta jaoks, millest kaks on varustatud piduriga, pole see probleem. Teekonnal istub EGG kindlalt oma pesas ja käepide ei ole kuum isegi siis, kui sinu EGG seda on. See täiuslikult ühendatud duo järgib täpselt EGGi vorme.

Kokku sobivad tooted

Big Green Egg Large on tootepere kõige populaarsem EGG. Selle avaral küpsetuspinnal on võimalik küpsetada kõiki sinu, su pere ja sõprade lemmikroogi. Suures EGGis on piisavalt ruumi, et pakkuda korraga süüa vähemalt kaheksale inimesele ja lisaks saad kõike samaaegselt küpsetada. Tänu ruumikusele saad suure EGGi abiga mugavalt kasvõi kolmekäigulist menüüd valmistada. Paigalda Large meie akaatsiapuust laua sisse või sobita oma välikööki. Võid tõsta selle ratastega alusele (EGG Nest), mille tugeva käepideme (Nest Handler) abil saad oma grilli lihtsalt ja ohutult teise kohta viia.

Tootekood: 117632 ,   Tarneaeg: 1- 3 päeva ,   Akaatsiapuust EGG Mate küljelauad:
1680,00 €